Obecné informace

Bez ohledu na kategorii produktů a jejich užití vidíme v elektru budoucnost!
Ať už kvůli jeho klidné síle bez emisí, praktičnosti, možnosti dobíjet z obnovitelných zdrojů, nebo kvůli novým zážitkům, které bezesporu přináší.


Tento logický a nezadržitelný trend všech vyspělých států přinese v krátké budoucnosti uživatelům novou úroveň komfortu, který bude levnější, praktičtější, designový, ekologicky udržitelný a bude přinášet nové prvky a zážitky do našich životů.
Chceme být u toho s Vámi!


Naše firma Vám nabízí produkty s bezkonkurenčně nejlepším poměrem mezi výkonem, designem a cenou.


Snažíme se osobní přístup ke každému klientovi, poradíme s výběrem produktu, probereme s Vámi možnosti a parametry, odzkoušíme, seřídíme, dovezeme, zaškolíme. Zákazník má jednoduše pocit, že je o něj pečováno a že si vybral správný produkt, který posune jeho život na novou úroveň.


Všechny nabízené produkty pečlivě testujeme! Seznámíme Vás tedy s reálnými fakty, nikoliv s katalogovými čísly.
Veškeré produkty si můžete přijít osobně vyzkoušet do našich předváděcích center.


Hlavním centrem, skladem a naší základnou je sídlo v Malé Hraštici (Středočeský kraj, 6 km od Dobříše, 35 min autem z Prahy po D4). Zde najdete kompletní sortiment nabízený na našem e-shopu, včetně elektrických motocyklů.

V průběhu roku dále pořádáme předváděcí akce na jetsurfy.
Sledujte aktuality na našem webu, nebo se zapište do mailing listu.


Centrum Kubova Huť – Chata Střecha – najdete v Jihočeském kraji, okres Prachatice.
K vyzkoušení je zde k dispozici základní nabídka elektrokol, elektrických koloběžek (scooterů) a v zimní sezóně elektrických sněžných scooterů, sněžných kol a sněžných koloběžek.
V rámci testování je možné se v naší chatě ubytovat a dopřát si tak aktivní odpočinek s možností využití sauny, výřivky, solární louky, nebo fitness.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací