Chcete jet na vlně trendu elektro kol?

Z nastupujícího trendu elektrokol se stává fenomén po celém světě. Nízké provozní náklady, ekologický provoz, radost ze šlapání při optimální tepové frekvenci, to vše nabízí kola na elektrický pohon.

Elektrokolo nešlape za Vás! Pouze Vám dopomáhá doplnit sílu při šlapání ve chvíli, kdy je potřeba. Udržujete si tak optimální tepovou frekvenci (kardio trénink), radost z pohybu a nebojíte se plánovat delší trasy v náročnějším terénu. Stupeň intenzity dopomoci si plynule regulujete během jízdy na ovládacím panelu na řídítkách.

Máme pro Vás pečlivě připravenou kolekci vybraných modelů městských, skládacích, trekových, krosových a horských elektrokol v různých specifikacích, velikostech a sílách motorové podpory.

U nás najdete špičkový design, kvalitu a péči za bezkonkurenční ceny.


Snažíme se osobní přístup ke každému klientovi, poradíme s výběrem produktu, probereme s Vámi možnosti a parametry, odzkoušíme, seřídíme, dovezeme, zaškolíme. Zákazník má jednoduše pocit, že je o něj pečováno a že si vybral správný produkt, který posune jeho život na novou úroveň.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací